Diarossa M004 | Allure Homme Sport ‘dan esinlenilmiş, 55ml EDP Erkek Parfüm

Allure Homme Sport’dan esinlenilerek hazırlanan ikiz koku, dinamik, sportif ve enerjik erkekler için tasarlanmıştır. Gece ve gündüz ayrımı olmadan günün her saati kullanılabilir. Bu parfümü denemenizi tavsiye ederiz…

logo_siyah_sembol

349,95 

Sadece 1 adet kaldı

İkinci ürüne %40 İNDİRİM

PARFÜM DETAYLARI

Diarossa Men 004, her gün maksimum performans sergileyen kendini adamış erkekler için farklı bir erkek kokusudur. Taze notaları karakterin gücünü, bireyselliği ve modern ve iyimser bir yaşam tarzını temsil eder. Canlandırıcı bir şekilde abartısız ama canlı bir enerjiyle dolup taşan bu parfüm, herhangi bir sporcunun antrenman sonrası harika hissetmesine yardımcı olur.

Her zaman kendi karakterinize uygun bir koku bulabilirsiniz.  Ancak Homme Sport, çok yönlülüğü ile karakterize edilen ve kullanımı son derece esnek olan bir koku. Bir antrenmandan sonra tazelenmek ve hızlı bir şekilde harika bir randevuya hazırlanmak için mükemmel, kullanımı kolay bir parfüm. Kokunun eşsiz bir çekiciliği vardır. Aynı zamanda taze, narenciye ve tatlıdır. Mandalina, biber ve vanilya aromaları açıkça mevcuttur ve bu kokuya çok yönlü bir kişinin ihtiyaç duyabileceği her şeyi sunar. Sizi asla yarı yolda bırakmayacak davetkar ve hoş bir koku!

vanilya
ALT NOTA

VANİLYA

Vanilya her zaman popüler bir koku türüdür. Çoğunlukla kremsi, tatlı bir çağrışım yaptırır. Geçmişten gelen mutlu anılar zihinde canlanır. Ruh halini geliştirir ve kişide pozitif bir etki bırakır.

karabiber
ORTA NOTA

KARABİBER

Karabiber notaları, alt ve üst notaları birleştiren, parfüm sektöründe yaygın olarak kullanılan baharatlı, keskin bir orta notadır. Kokusu taze, sıcak-baharatlı, kuru-odunsu ve hafif ferahlatıcı acı bir dokunuşa sahiptir. Ayrıca bazı efsanelere göre afrodizyak etkisi vardır. 

Mandalina
ALT NOTA

MANDALİNA

İyi şansın sembolü olarak da kabul edilir. Fantastik, biraz mistik kokusu ile rahatlatıcı ve yatıştırıcı olarak görünür. Tarçın notasıyla birlikte etkileyici bir kombinasyon oluşturur.

Baharatlı

TATLI

FRESH

ORYANTAL

ODUNSU

ÜRÜN YORUMLARI

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Diarossa M004 | Allure Homme Sport ‘dan esinlenilmiş, 55ml EDP Erkek Parfüm” için yorum yapan ilk kişi siz olun