Diarossa M006 | Nightflight ‘dan esinlenilmiş, 55ml EDP Erkek Parfüm

Nightflight’dan esinlenilerek hazırlanan ikiz koku, etkileyici, cesur ve gizemli erkekler için tasarlanmıştır. Gece kullanımına uygun ve orta süren bir kalıcılığa sahiptir.

logo_siyah_sembol

349,95 

Sadece 2 adet kaldı

İkinci ürüne %40 İNDİRİM

PARFÜM DETAYLARI

Sizi hayal kurmaya davet eden baştan çıkarıcı bir koku. Erkeksi bir koku. Şehvetli bir deneyim – büyülü ve gizemli, ılık bir yaz gecesi gibi.

Erkeksi bir aura ile yatıştırıcı, berrak bir koku
sizi egzotik bir adaya yolculuğa çıkarıyor. Üst nota ananas, bergamot ve limonun taze, sitrik aromalarının patlamasını içerir. Başlangıç, lezzetli, egzotik bir kokteyl gibi ferahlatıcı, yeşil-su. Yasemin, gül sardunya ve bademin çiçeksi-tatlı ve hafif ekşi nüansları ile birlikte, her şey son derece zarif, net ve şık. Temel nota odunsu, yosunsu bir nüans ve hoş bir tatlılık gösterir, bu da mevcut tazelik ile birlikte şaşırtıcı bir iyi hissetme faktörü sağlar. Bu parfüm, sıcak mevsimlerle çok iyi giden çok yönlü bir parfümdür.

Kehribar
ALT NOTA

KEHRİBAR

Kehribar, Ağacın göz yaşları olarak tabir edilen, tropik ormanlarda milyonlarca yıl önce yaşamış ağaçların salgıladığı reçinenin fosilleşmiş halidir. Parfüm sektörünün vazgeçilmezi ve asla modası geçmeyen notasıdır.

Yasemin
ORTA NOTA

YASEMİN

Yasemin bir çiçektir ve kokusu en basit haliyle çiçeksi olarak tanımlanır. Gül ve lavantadan çok farklı, tatlı ve zengin bir kokuya sahiptir. Kadınsı tatlılığın, erkeksi vahşiliğin birleşimi, yasemin kokusunu evrensel olarak çekici ve etkileyici kılar. 

Bergamot
ÜST NOTA

BERGAMOT

Bergamot, "Narenciye Prensi" olarak tanınır. Parfümlerde yaygın olarak kullanılan, sıcak ve hoş bir narenciye kokusudur. Aroması canlandırıcı ve şeffaftır. Tatlı ama aynı zamanda derinlik hissi verir. 

Baharatlı

TATLI

FRESH

ORYANTAL

ODUNSU

ÜRÜN YORUMLARI

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Diarossa M006 | Nightflight ‘dan esinlenilmiş, 55ml EDP Erkek Parfüm” için yorum yapan ilk kişi siz olun