logo_siyah_sembol

349,95 

Sadece 1 adet kaldı

İkinci ürüne %40 İNDİRİM

PARFÜM DETAYLARI

Modern ve seksi bir erkek için iyi bir seçimdir. Bu koku, sardığı kişiyi güzel bir şekilde tanımlar.

Başlangıçta limon baskın notalardır. Devamında zeytin çiçeği ile yumuşak bir dokunuş yapar. Tütün, deri ve tonka fasulyesi notaları ile birlikte size uzun bir süre ferahlık sağlar.

Sabah saatlerinde ofis, ev gibi kapalı mekanlarda kullanımı önerilmez, ancak günün diğer saatlerinde iç mekânda geniş bir kullanım opsiyonu sağlar. Özellikle, akşam vakitlerinde ve soğuk sonbahar-kış mevsimleri için ideal bir seçimdir. Bununla beraber dış ortamdaki kokteyl ve davetler ile gece eğlencelerinde size eşlik eder.

BERGAMOT
ÜST NOTA

BERGAMOT

Bergamot, "Narenciye Prensi" olarak tanınır. Parfümlerde yaygın olarak kullanılan, sıcak ve hoş bir narenciye kokusudur. Aroması canlandırıcı ve şeffaftır. Tatlı ama aynı zamanda derinlik hissi verir. 

zeytin çiçeği
ORTA NOTA

ZEYTİN ÇİÇEĞİ

Zeytin ağaçları bilindiği gibi barışı ve dostluğun sembolüdür. Aynı simgelediği gibi kokusuda bağlayıcıdır. Zeytin türlerinin çiçekleri yoğun kokuludur. Alt ve üst notaları uyum içerisinde birbirine bağlar. Orta bölümde size sıcak bir hissiyat ile geçiş sağlar.

tütün
ALT NOTA

TÜTÜN

Tütün yaprağı tatlı bir aroması vardır. Yoğun dumanlı veya bilindik sigara kokusuna sahip değildir. Otsu, odunsu ve pudramsı yapısı ile erkeksi bir aromaya sahiptir. Şehvetli zengin bir çağrışım yapan koku notasıdır.

Baharatlı

TATLI

FRESH

ORYANTAL

ODUNSU

ÜRÜN YORUMLARI

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Diarossa M007 | AC Black Code ‘dan esinlenilmiş, 55ml EDP Erkek Parfüm” için yorum yapan ilk kişi siz olun