PARFÜM DETAYLARI

Diarossa M012 erkek parfümü ile doğanın saflığından güç alın. Özgürlük dürtülerini canlandırır, bağımsızlığı sever ve erkeksi auranızı vurgular. Başarılı, cesur erkeklerin kokusu olarak bilinir. Meydan okumayı seven erkeklerin modern kokusudur.  Kokusu zarif ve sucul notalar içerir. Hafif ve yumuşak olmasından dolayı teninize bolca uygulayabilirsiniz. Yeni yıkanmış çamaşır gibi temiz, fresh bir kokudur. Yaz mevsimlerinde yoğun kullanılmasına rağmen, her mevsim ve her ortam için uygundur. Özellikle ofis ortamında fark edilirliğinizi arttırabilir. 

Güne gerçekten enerji dolu başlamak ister misiniz?

Diarossa M012 Erkek parfümü tam size göre,  duştan yeni çıkmış gibi sportif ve temiz kokarsınız. 

Nane
ÜST NOTA

NANE

Nane, bir kokuyu tabir ederken kullansak da tarif etmesi zor bir koku türüdür. Özellikle tazelik, serinletici, canlandırıcı olarak bilinen, belirgin güçlü bir kokudur. Ferahlatıcı etkisi ile gün boyu temiz ve serinlik hissi verir.

Yasemin
ORTA NOTA

YASEMİN

Yasemin bir çiçektir ve kokusu en basit haliyle çiçeksi olarak tanımlanır. Gül ve lavantadan çok farklı, tatlı ve zengin bir kokuya sahiptir. Kadınsı tatlılığın, erkeksi vahşiliğin birleşimi, yasemin kokusunu evrensel olarak çekici ve etkileyici kılar. 

Misk
ALT NOTA

MİSK

Misk, bebek tenine benzeyen pudramsı ama neredeyse hiç kokusu yokmuş gibi incelikli bir kokuya sahiptir. Narin ve zerafet içerir. Parfümlere kalıcı derinlik ve sıcaklık veren temel nota bileşenlerinden biridir.

Baharatlı

TATLI

FRESH

ORYANTAL

ODUNSU

ÜRÜN YORUMLARI

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Diarossa M012 | Cool Water ‘dan esinlenilmiş, 55ml EDP Erkek Parfüm” için yorum yapan ilk kişi siz olun