logo_siyah_sembol

349,95 

Sadece 1 adet kaldı

İkinci ürüne %40 İNDİRİM

PARFÜM DETAYLARI

Ünlü İtalyan parfümlerinden esinlenilmiş, kendine güvenen, cesur ve tutkulu erkekler için hazırlanmış Diarossa M015 parfümü size özel bir deneyim sağlar. Kısaca özetlemek gerekirse yağmur sonrasında ıslanmış kır çiçeklerinin kokusu kadar ferahtır. Çiçeksi, meyveli ve odunsu notalar birbirleriyle uyum içerisinde birleşirler. Kullanılan yeşil çiçeksi notalar size ferahlık ve enerji verir..

Her mevsim ve her koşulda teninize özgürce uygulayabilir, sosyal ortamlarda fark yaratabilirsiniz. Diarossa M015 sizi özel hissettiren notalara sahip, karmaşık olmayan ve genç bir koku.

Limon
ÜST NOTA

LİMON

Taze limon kabuğunun baş döndürücü kokusu diğer notalara göre rakipsiz bir şekilde taze ve hoş kokuludur. Aynı gerçek lezzette meyve ve kabuk gibi kokan bir koku türüdür. Limon esansı genellikle soğuk sıkım ile yapılır. Taze, enerji verici yapısı ile birlikte diğer çiçeksi notalar ile uyum içindedir. 

tonka fasulyesi
ORTA NOTA

TONKA FASULYESİ

Tonka fasulyesi, eczacılık, gastronomi ve parfümeri endüstrisinde sıklıkla kullanılır. Genelde yoğun aromasıyla birlikte erkek parfümlerinde kullanılır. Odunsu notalar ile uyum içerisindedir. Genelde herkesin sevdiği badem ile benzerlik içerir.

Meşe Yosunu
ALT NOTA

MEŞE YOSUNU

Meşe yosunu, odunsu ve dünyevi kokularıyla öne çıkar. Kehribar veya şipre kokusuna sıcaklık, yoğunluk ve derinlik aşılar. Çok yönlü aromasıyla birlikte şehvetli bir kokuya dönüşür. 

Baharatlı

TATLI

FRESH

ORYANTAL

ODUNSU

ÜRÜN YORUMLARI

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Diarossa M015 | Eros ‘dan esinlenilmiş, 55ml EDP Erkek Parfüm” için yorum yapan ilk kişi siz olun