logo_siyah_sembol

349,95 

Sadece 3 adet kaldı

İkinci ürüne %40 İNDİRİM

PARFÜM DETAYLARI

Eşi benzeri olmayan bir koku karakteri ve aroması vardır. Kullanmak ve alışkanlık kazanması zor bir parfüm olabilir. Genelde koleksiyonluk koku olarak bilinir. Günümüz trendlerine göre daha az kullanılır ancak bu kokuyu bilen ve kullanan insanlar vazgeçemez. Özel müşteri kitlesi ve meraklıları için üretilmiş bir kokudur. Kalıcılık konusunda sizi tatmin eder. Genel anlamda buruk ve ekşimsi bir koku türüdür.

Kullanım olarak teninize hızlı bir uyum sağlar. Yağlı cilde sahip olanlar için kalıcılık daha da artabilir.  Dengeli kullanılması önerilir, birkaç fıs size yetecektir. Sonbahar-Kış aylarında soğuk havalarda, akşam ve dış mekan-kokteyl gibi özel geceler için uygun olması parfümün en temel özelliğidir. 

Mandalina
ÜST NOTA

MANDALİNA

İyi şansın sembolü olarak da kabul edilir. Fantastik, biraz mistik kokusu ile rahatlatıcı ve yatıştırıcı olarak görünür. Tarçın notasıyla birlikte etkileyici bir kombinasyon oluşturur.

Yasemin
ORTA NOTA

YASEMİN

Yasemin bir çiçektir ve kokusu en basit haliyle çiçeksi olarak tanımlanır. Gül ve lavantadan çok farklı, tatlı ve zengin bir kokuya sahiptir. Kadınsı tatlılığın, erkeksi vahşiliğin birleşimi, yasemin kokusunu evrensel olarak çekici ve etkileyici kılar. 

Paçuli
ALT NOTA

PAÇULİ

Paçuli, kokusu itibariyle tipik bir odunsu, tatlı ve misk kokuların karışımı olarak tanımlanır. Güçlü, hafif tatlı ve baharatlı tarzdadır. Islak bir toprak kokusuna benzer ve sarhoş edici bir koku olarak bilinir.

Baharatlı

TATLI

FRESH

ORYANTAL

ODUNSU

ÜRÜN YORUMLARI

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Diarossa M016 | Fahrenheit ‘dan esinlenilmiş, 55ml EDP Erkek Parfüm” için yorum yapan ilk kişi siz olun