logo_siyah_sembol

349,95 

Sadece 5 adet kaldı

İkinci ürüne %40 İNDİRİM

PARFÜM DETAYLARI

Diarossa M017 ikiz kokusu ile sizi sonsuz ay ışığında, sonsuz bir geceye davet ediyor. Kuşkusuz ki, erkek parfümlerinin çekiciliği ve derinliğinin göstergesidir.

Başlangıçta size kişniş, mandalina, maun notaları size eşlik eder. Kalbinde tarçın merkezli gül notaları ağırlıklıdır. Tütün, kehribar, sandal ağacı gibi notalar da son bölümü oluşturur. Rahatsız edici bir yapaylık görülmez. Gayet sıcak, keskin ve baskın aromaları olan kokuların bileşimidir.

Kullanım olarak  sonbahar-kış aylarında soğuk havalarda ve akşam saatleri  uygun olacaktır. Açık hava organizasyonları, davet ve kokteyllere parfüm seçimi için idealdir. Yağlı ciltlerde kalıcılık artabilir.

Mandalina
ÜST NOTA

MANDALİNA

İyi şansın sembolü olarak da kabul edilir. Fantastik, biraz mistik kokusu ile rahatlatıcı ve yatıştırıcı olarak görünür. Tarçın notasıyla birlikte etkileyici bir kombinasyon oluşturur.

karanfil
ORTA NOTA

KARANFİL

Karanfil, çiçeği burnumuza alışa gelmiş olan karanfil kokusundan farklı gelir. Baharatlı ve estetik kokusunu alamayız. Ama parfümeri sektöründe kullanılan karanfil, tam da istendiği gibi baharatlı keskinliği ile ön plana çıkar. Çiçek notalarıyla birleşince parfümün parlak noktasını oluşturur.

Kehribar
ALT NOTA

KEHRİBAR

Kehribar, Ağacın göz yaşları olarak tabir edilen, tropik ormanlarda milyonlarca yıl önce yaşamış ağaçların salgıladığı reçinenin fosilleşmiş halidir. Parfüm sektörünün vazgeçilmezi ve asla modası geçmeyen notasıdır.

Baharatlı

TATLI

FRESH

ORYANTAL

ODUNSU

ÜRÜN YORUMLARI

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Diarossa M017 | Egoiste ‘dan esinlenilmiş, 55ml EDP Erkek Parfüm” için yorum yapan ilk kişi siz olun