Diarossa W009 | No 5 ‘dan esinlenilmiş, 55ml EDP Kadın Parfümü

logo_siyah_sembol

349,95 

Stokta

İkinci ürüne %40 İNDİRİM

PARFÜM DETAYLARI

Diarossa W001 masumiyet, çarpıcılık ve etkileyicilik gibi unutulmaz derinliği olan duyguları uyandıran akorları ile sonsuz yaşam döngüsüne atıf yapan, özel bir tasarım harikası. Diarossa w001 kadınsı cazibeyi ortaya çıkaran büyüleyici etkisiyle şehveti kabul ettiren koku ikizidir. Kalıcığı ile hem klasik kullanıcılarının hem de yeni tanışacakların vazgeçemeyecekleri bir başyapıt. Parfüm bergomat, yasemin ,mandalina ve hindistan cevizinin mükemmel uyumu ile açılışı yaptıktan sonra bal özü ile zenginleştirilmiş kayısı, böğürtlen, gül ve orkidenin saf ve temizlik hissi veren özleri ile devam eder. Kapanışı ise paculi, vanilya, çikolata ve karamelin yumuşaklık duygusu veren oryantal karakterleri ile yapar.

Kullanımı sonbahar ve kış ayları için daha uygun olan Diarossa Angel ile tanışmaya hazır mısın?

Bergamot
ÜST NOTA

BERGAMOT

Bergamot, "Narenciye Prensi" olarak tanınır. Parfümlerde yaygın olarak kullanılan, sıcak ve hoş bir narenciye kokusudur. Aroması canlandırıcı ve şeffaftır. Tatlı ama aynı zamanda derinlik hissi verir. 

ylang ylang
ORTA NOTA

YLANG YLANG

Ylang ylang, hafif tatlı, dünyevi, yeşil ve çiçeksi notalara sahip olan zengin bir aromadır. Yasemin, muz, neroli, bal ve baharat esintileri taşır. Aynı zamanda topraksı ve yeşillik özellikleri olan harika bir koku türevidir. Kokuyu sevenler için tam bir botanik bahçesidir.

vanilya
ALT NOTA

VANİLYA

Vanilya her zaman popüler bir koku türüdür. Çoğunlukla kremsi, tatlı bir çağrışım yaptırır. Geçmişten gelen mutlu anılar zihinde canlanır. Ruh halini geliştirir ve kişide pozitif bir etki bırakır.

Baharatlı

TATLI

FRESH

ORYANTAL

ODUNSU

ÜRÜN YORUMLARI

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Diarossa W009 | No 5 ‘dan esinlenilmiş, 55ml EDP Kadın Parfümü” için yorum yapan ilk kişi siz olun