Diarossa M002 | One Million ‘dan esinlenilmiş, 55ml EDP Erkek Parfüm

One Million ‘dan esinlenilerek hazırlanan ve erkek serisinin çekici ve baştan çıkarıcı kokularından biri olan Diarossa M002 erkek parfümü, altın dolu bir kasa kadar çekicidir.  Karizmatik, öz güveni yüksek olan ve sanki tüm varlığını tek bir bahse yatıracak kadar cesaretli olan mutlak kazanan karakterleri temsil eder.

logo_siyah_sembol
(1 müşteri değerlendirmesi)

349,95 

Sadece 1 adet kaldı

İkinci ürüne %40 İNDİRİM

PARFÜM DETAYLARI

Nane ve mandalina tazelik verirken, tarçın ve gül heyecan verici bir kontrast oluşturur. Bu koku, lüksü seven ve temsil etmek isteyen erkekler için bestelendi. Bir çağlayan gibi yayılan olağanüstü aromaları ile tüm beklentileri karşılıyor ve unutulmaz bir izlenim bırakıyor.

Bu şık kokuyu giyen erkek kesinlikle kendine güvenir, maceraları ve partileri sever. Ateş ve tutku bu parfümde mükemmel bir şekilde vücut buluyor. Diarossa M002 Erkek parfümü başlangıçta çok tatlı ve aynı zamanda biraz meyveli ve tarçın-oryantal. İnce deri ve şehvetli kehribar ile karıştırılan bu koku bileşimi, tatlılığına rağmen çok erkeksi bir auraya sahiptir. Karizmatik ve şehvetli bir kulüp kokusu mu arıyorsunuz? O zaman bu parfüm sizin mükemmel eşiniz olabilir. 

Koku, akşam için idealdir ve en iyi sonbahar ve kış aylarında ortaya çıkar.

 

Kehribar
ALT NOTA

KEHRİBAR

Ağacın göz yaşları olarak tabir edilen, tropik ormanlarda milyonlarca yıl önce yaşamış ağaçların salgıladığı reçinenin fosilleşmiş halidir. Parfüm sektörünün vazgeçilmezi ve asla modası geçmeyen notasıdır.

tarçın
ORTA NOTA

TARÇIN

Tarçın, genelde tatlılarda kullanılan baharat gibi görünse de aslında parfümeri sektörü için kusursuz bir nota tercihidir. Kahverengi, güçlü, hoş kokulu, sıcak-baharatlı, tatlı ve nüfuz edici aroması olan kusursuz bir koku türüdür.

Mandalina
ÜST NOTA

MANDALİNA

İyi şansın sembolü olarak da kabul edilir. Fantastik, biraz mistik kokusu ile rahatlatıcı ve yatıştırıcı olarak görünür. Tarçın notasıyla birlikte etkileyici bir kombinasyon oluşturur.

Baharatlı

TATLI

FRESH

ORYANTAL

ODUNSU

ÜRÜN YORUMLARI

Diarossa M002 | One Million ‘dan esinlenilmiş, 55ml EDP Erkek Parfüm için 1 değerlendirme

  1. Canbera

    Bir parfümün ikizini bu kadar iyi yapan bir firma görmedim., kalıcı ve hoş kokuyor. Piyasada parasını hak eden sayılı ürünlerden olduğunu söyleyebilirim. Paketleme mükemmeldi , hızlı kargolandı. Yanında 30ml lik bir deneme kolonyası ve tester(parfüm) gönderilmiş, ince bir davranış , emeğinize sağlık teşekkür ederim.

Değerlendirme yap