PARFÜM DETAYLARI

Modern ve seksi bir erkek için iyi bir seçimdir. Bu koku, sardığı kişiyi güzel bir şekilde tanımlar.

Başlangıçta limon baskın notalardır. Devamında zeytin çiçeği ile yumuşak bir dokunuş yapar. Tütün, deri ve tonka fasulyesi notaları ile birlikte size uzun bir süre ferahlık sağlar.

Sabah saatlerinde ofis, ev gibi kapalı mekanlarda kullanımı önerilmez, ancak günün diğer saatlerinde iç mekânda geniş bir kullanım opsiyonu sağlar. Özellikle, akşam vakitlerinde ve soğuk sonbahar-kış mevsimleri için ideal bir seçimdir. Bununla beraber dış ortamdaki kokteyl ve davetler ile gece eğlencelerinde size eşlik eder.

BERGAMOT
ÜST NOTA

BERGAMOT

Bergamot, "Narenciye Prensi" olarak tanınır. Parfümlerde yaygın olarak kullanılan, sıcak ve hoş bir narenciye kokusudur. Aroması canlandırıcı ve şeffaftır. Tatlı ama aynı zamanda derinlik hissi verir. 

karabiber
ORTA NOTA

KARABİBER

Karabiber notaları, alt ve üst notaları birleştiren, parfüm sektöründe yaygın olarak kullanılan baharatlı, keskin bir orta notadır. Kokusu taze, sıcak-baharatlı, kuru-odunsu ve hafif ferahlatıcı acı bir dokunuşa sahiptir. Ayrıca bazı efsanelere göre afrodizyak etkisi vardır.

tonka fasulyesi
ALT NOTA

TONKA FASULYESİ

Tonka fasulyesi, eczacılık, gastronomi ve parfümeri endüstrisinde sıklıkla kullanılır. Genelde yoğun aromasıyla birlikte erkek parfümlerinde kullanılır. Odunsu notalar ile uyum içerisindedir. Genelde herkesin sevdiği badem ile benzerlik içerir.

Baharatlı

TATLI

FRESH

ORYANTAL

ODUNSU

ÜRÜN YORUMLARI

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Diarossa M060 | Allure Homme ‘dan esinlenilmiş koku ikizi, 55ml EDP Erkek Parfüm” için yorum yapan ilk kişi siz olun