Diarossa W006 | Light Blue ‘dan esinlenilmiş, 55ml EDP Kadın Parfümü

logo_siyah_sembol

349,95 

Stokta

İkinci ürüne %40 İNDİRİM

PARFÜM DETAYLARI

Diaraossa light blue iltifat almayı seven, kusursuzluğa önem veren ve sıradan olmayı sevmeyen kadının kokusudur. Parfüm taze, çiçeksi ve meyvemsi özleri ile akdeniz yaşam tarzının duygusallığını yansıtır. Özellikle limonun baştan sona bütün notalarda kendini ön plana çıkarması ile fresh bir yapıya dönüşen bu koku ikizinin üst notasında elma, sümbül, limon bizi karşılıyor. Orta notalarda bambu yasemin ve gül ile etkisini arttırmaya başlayan parfüm, alt notalarda amber, sedir ve misk ile bütün ilgiyi sizin üzerinize çekecek kapanışı yapar.

Günlük kullanımda,sosyal ortamlarda,iş ve ofiste rahatlıkça kullanabileceğiniz bu koku ikizi daha çok ilkbahar-yaz aylarında etkisini güçlü şekilde hissetirir.

Etkiyi hissetmeye hazır mısınız?

Sümbül
ÜST NOTA

SÜMBÜL

Baharın en sevilen çiçeklerinden biri olan sümbül, adını "Yağmur Çiçeği" kelimesinden alır. Bahar dalları gibi yeşil olan sümbül olgunlaştıkça kokusu güçlü ve sarhoş edici hale gelir. Eğer parfümleriniz de bahar havasını teninizde yaşamak isterseniz bu notalar tam size göre.

Yasemin
ORTA NOTA

YASEMİN

Yasemin bir çiçektir ve kokusu en basit haliyle çiçeksi olarak tanımlanır. Gül ve lavantadan çok farklı, tatlı ve zengin bir kokuya sahiptir. Kadınsı tatlılığın, erkeksi vahşiliğin birleşimi, yasemin kokusunu evrensel olarak çekici ve etkileyici kılar. 

Misk
ALT NOTA

MİSK

Misk, bebek tenine benzeyen pudramsı ama neredeyse hiç kokusu yokmuş gibi incelikli bir kokuya sahiptir. Narin ve zerafet içerir. Parfümlere kalıcı derinlik ve sıcaklık veren temel nota bileşenlerinden biridir.

Baharatlı

TATLI

FRESH

ORYANTAL

ODUNSU

ÜRÜN YORUMLARI

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Diarossa W006 | Light Blue ‘dan esinlenilmiş, 55ml EDP Kadın Parfümü” için yorum yapan ilk kişi siz olun