Diarossa W012 | Eternity ‘dan esinlenilmiş, 55ml EDP Kadın Parfümü

logo_siyah_sembol

349,95 

Stokta

İkinci ürüne %40 İNDİRİM

PARFÜM DETAYLARI

Diarossa W001 masumiyet, çarpıcılık ve etkileyicilik gibi unutulmaz derinliği olan duyguları uyandıran akorları ile sonsuz yaşam döngüsüne atıf yapan, özel bir tasarım harikası. Diarossa w001 kadınsı cazibeyi ortaya çıkaran büyüleyici etkisiyle şehveti kabul ettiren koku ikizidir. Kalıcığı ile hem klasik kullanıcılarının hem de yeni tanışacakların vazgeçemeyecekleri bir başyapıt. Parfüm bergomat, yasemin ,mandalina ve hindistan cevizinin mükemmel uyumu ile açılışı yaptıktan sonra bal özü ile zenginleştirilmiş kayısı, böğürtlen, gül ve orkidenin saf ve temizlik hissi veren özleri ile devam eder. Kapanışı ise paculi, vanilya, çikolata ve karamelin yumuşaklık duygusu veren oryantal karakterleri ile yapar.

Kullanımı sonbahar ve kış ayları için daha uygun olan Diarossa Angel ile tanışmaya hazır mısın?

frezya
ÜST NOTA

FREZYA

Frezya çiçeklerinin çok sevilmesi şaşırtıcı değil elbette. Rengarenk çiçekleriyle, burnunuzu gıdıklayan tazelik ve tatlı kokusuyla sizi rüyalara götürür. Parfümlere yeşil bir tatlılık ve ferahlık katar. 

vadi zambağı
ORTA NOTA

VADİ ZAMBAĞI

Vadideki zambak, parfümeri sektörünün benimsenen çiçeğidir. Gelin buketlerinin olmazsa olmaz çiçeği. Birçok kültürde sevgi, şefkat, inanç ve mutlulukla bağdaştırılır. Baharatlı, yeşil ve tatlı bir kokusu vardır. 

Kehribar
ALT NOTA

KEHRİBAR

Kehribar, Ağacın göz yaşları olarak tabir edilen, tropik ormanlarda milyonlarca yıl önce yaşamış ağaçların salgıladığı reçinenin fosilleşmiş halidir. Parfüm sektörünün vazgeçilmezi ve asla modası geçmeyen notasıdır.

Baharatlı

TATLI

FRESH

ORYANTAL

ODUNSU

ÜRÜN YORUMLARI

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Diarossa W012 | Eternity ‘dan esinlenilmiş, 55ml EDP Kadın Parfümü” için yorum yapan ilk kişi siz olun