logo_siyah_sembol

349,95 

Sadece 1 adet kaldı

İkinci ürüne %40 İNDİRİM

PARFÜM DETAYLARI

Herkesin denemesi gereken klasik parfümlerin başında gelir. Farklı bir auraya sahiptir. Dikkat edin alışkanlık yapabilir. Yoğun koku bileşimine rağmen erkekler için  tam olarak doğru bir koku diyebiliriz.

Kullanım olarak farklılıklar mevcut ve dikkat edilmesi gereken bir koku türüdür. Yaz ve kış ayları arasında yani sıcaklık değişimlerinde farklı aromalar görebilirsiniz. O yüzden doğru zamanda kullanım önemlidir. Aksi takdirde ön yargı oluşabilir. Yaz ayları için önerilmez hatta kendinizi iyi hissediyorsanız mutlaka deneyin, ama ruhen yorgun ve stresli hissediyorsanız farklı bir hava verebilir ve sizi rahatsız edebilir. 

Bu yüzden temiz bir cilde, dengeli bir sıkımla birlikte sonbahar-kış aylarında serin havalarda uygundur. 

Bergamot
ÜST NOTA

BERGAMOT

Bergamot, "Narenciye Prensi" olarak tanınır. Parfümlerde yaygın olarak kullanılan, sıcak ve hoş bir narenciye kokusudur. Aroması canlandırıcı ve şeffaftır. Tatlı ama aynı zamanda derinlik hissi verir. 

Yasemin
ORTA NOTA

YASEMİN

Yasemin bir çiçektir ve kokusu en basit haliyle çiçeksi olarak tanımlanır. Gül ve lavantadan çok farklı, tatlı ve zengin bir kokuya sahiptir. Kadınsı tatlılığın, erkeksi vahşiliğin birleşimi, yasemin kokusunu evrensel olarak çekici ve etkileyici kılar. 

tonka fasulyesi
ALT NOTA

TONKA FASULYESİ

Tonka fasulyesi, eczacılık, gastronomi ve parfümeri endüstrisinde sıklıkla kullanılır. Genelde yoğun aromasıyla birlikte erkek parfümlerinde kullanılır. Odunsu notalar ile uyum içerisindedir. Genelde herkesin sevdiği badem ile benzerlik içerir.

Baharatlı

TATLI

FRESH

ORYANTAL

ODUNSU

ÜRÜN YORUMLARI

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Diarossa M021 | Homme ‘dan esinlenilmiş, 55ml EDP Erkek Parfüm” için yorum yapan ilk kişi siz olun