Diarossa W001 | Angel ‘dan esinlenilmiş, 55ml EDP Kadın Parfümü

logo_siyah_sembol

349,95 

Stokta

İkinci ürüne %40 İNDİRİM

PARFÜM DETAYLARI

Diarossa W001 masumiyet, çarpıcılık ve etkileyicilik gibi unutulmaz derinliği olan duyguları uyandıran akorları ile sonsuz yaşam döngüsüne atıf yapan, özel bir tasarım harikası. Diarossa w001 kadınsı cazibeyi ortaya çıkaran büyüleyici etkisiyle şehveti kabul ettiren koku ikizidir. Kalıcığı ile hem klasik kullanıcılarının hem de yeni tanışacakların vazgeçemeyecekleri bir başyapıt. Parfüm bergomat, yasemin ,mandalina ve hindistan cevizinin mükemmel uyumu ile açılışı yaptıktan sonra bal özü ile zenginleştirilmiş kayısı, böğürtlen, gül ve orkidenin saf ve temizlik hissi veren özleri ile devam eder. Kapanışı ise paculi, vanilya, çikolata ve karamelin yumuşaklık duygusu veren oryantal karakterleri ile yapar.

Kullanımı sonbahar ve kış ayları için daha uygun olan Diarossa Angel ile tanışmaya hazır mısın?

Mandalina
ÜST NOTA

MANDALİNA

İyi şansın sembolü olarak da kabul edilir. Fantastik, biraz mistik kokusu ile rahatlatıcı ve yatıştırıcı olarak görünür. Tarçın notasıyla birlikte etkileyici bir kombinasyon oluşturur.

Gül
ORTA NOTA

GÜL

Gül, aşkı simgeleyen aynı zamanda yoğun romantiklik içeren nadide bir çiçektir. Gülü olmayan bir koku, öpücüğü olmayan bir aşka benzer. Parfümeri sektöründe kadınsı kokular için vazgeçilmezdir. "Çiçeklerin Kraliçesi" olarak bilinir. 

Misk
ALT NOTA

MİSK

Misk, bebek tenine benzeyen pudramsı ama neredeyse hiç kokusu yokmuş gibi incelikli bir kokuya sahiptir. Narin ve zerafet içerir. Parfümlere kalıcı derinlik ve sıcaklık veren temel nota bileşenlerinden biridir.

Baharatlı

TATLI

FRESH

ORYANTAL

ODUNSU

ÜRÜN YORUMLARI

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Diarossa W001 | Angel ‘dan esinlenilmiş, 55ml EDP Kadın Parfümü” için yorum yapan ilk kişi siz olun