Diarossa W002 | Acqua ‘dan esinlenilmiş, 55ml EDP Kadın Parfümü

logo_siyah_sembol

349,95 

Sadece 5 adet kaldı

İkinci ürüne %40 İNDİRİM

PARFÜM DETAYLARI

Diarossa Aqua özgür ruha sahip kadının zevklerine hitap eden her notasında ferahlığı ve canlandırıcı gücünü hissettiren koku ikizidir. Doğa ile bütünleşmiş bu parfüm arkanızda iz bıraktıracak kusursuz tasarımı ve kalıcılığı ile ilgiyi üzerinize çekecektir. Üst notalarda ananas, limon ve menekşe, orta notalarda sümbül, yasemin, zambak.alt notalarda ise amber, miks ve sedir ağacı özlerini barındıran bu parfüm tatlı, sucul, kremsi, hafif, yumuşak ve tropik etkileri hissettirir.

Günlük kullanım, sosyal ortam ve ilkbahar-yaz sezonu için ideal bir koku olan Diarossa Aqua ile etkileri hissetmeye hazır mısın?

Limon
ÜST NOTA

LİMON

Taze limon kabuğunun baş döndürücü kokusu diğer notalara göre rakipsiz bir şekilde taze ve hoş kokuludur. Aynı gerçek lezzette meyve ve kabuk gibi kokan bir koku türüdür. Limon esansı genellikle soğuk sıkım ile yapılır. Taze, enerji verici yapısı ile birlikte diğer çiçeksi notalar ile uyum içindedir. 

Yasemin
ORTA NOTA

YASEMİN

Yasemin bir çiçektir ve kokusu en basit haliyle çiçeksi olarak tanımlanır. Gül ve lavantadan çok farklı, tatlı ve zengin bir kokuya sahiptir. Kadınsı tatlılığın, erkeksi vahşiliğin birleşimi, yasemin kokusunu evrensel olarak çekici ve etkileyici kılar. 

Kehribar
ALT NOTA

KEHRİBAR

Kehribar, Ağacın göz yaşları olarak tabir edilen, tropik ormanlarda milyonlarca yıl önce yaşamış ağaçların salgıladığı reçinenin fosilleşmiş halidir. Parfüm sektörünün vazgeçilmezi ve asla modası geçmeyen notasıdır.

Baharatlı

TATLI

FRESH

ORYANTAL

ODUNSU

ÜRÜN YORUMLARI

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Diarossa W002 | Acqua ‘dan esinlenilmiş, 55ml EDP Kadın Parfümü” için yorum yapan ilk kişi siz olun