logo_siyah_sembol

349,95 

Sadece 5 adet kaldı

İkinci ürüne %40 İNDİRİM

PARFÜM DETAYLARI

Sert ve keskin karakterli erkeklerin kokusudur. Güçlü baharatların ve gurme tatlılığının birleşimi ile tasarlanan bu ikiz koku uygulandığı andan itibaren etkisini yoğun bir şekilde hissettirir. Üst notada karabiberin keskin ve güçlü kokusunu bergomat ve greyfurt ile yumuşatan bu koku baharatlı ve tarçınlı orta notalar ile parfüme gurme etkisi verir. Odunsu-kösele nüanslar ve bir miktar tütün ile kapanışı yapan bu eşsiz erkeksi koku özellikle soğuk günlerde kullanıma uygundur.

Sonbahar-kış aylarında günlük kullanıma ve sosyal ortamlar için ideal bir seçimdir. Ancak sabah saatlerinde ve sıcak havalarda kullanılması önerilmez. Akşamları davet ve kokteyllerde sizi fazlasıyla memnun edecek bir kokudur.

Greyfurt
ÜST NOTA

GREYFURT

Greyfurt, meyvesi gibi parfümlere de canlılık ve parlaklık katar. Enerji seviyenizi yükseltir. Tazelik ve aromasının canlandırıcı etkisi ile stres ve depresyon duygularınızı azaltır.

tarçın
ORTA NOTA

TARÇIN

Tarçın, genelde tatlılarda kullanılan baharat gibi görünse de aslında parfümeri sektörü için kusursuz bir nota tercihidir. Kahverengi, güçlü, hoş kokulu, sıcak-baharatlı, tatlı ve nüfuz edici aroması olan kusursuz bir koku türüdür.

vetiver
ALT NOTA

VETİVER

Vetiver, Antik çağlardan beri değerli görülen yeşil çimensi bitkilerden elde edilen odunsu bir koku türüdürü. Erkek parfümlerinin temelini oluşturur. Dünyevi ve çekiciliği inanılmaz derecede birleştirir ve erkeksi bir his verir.

Baharatlı

TATLI

FRESH

ORYANTAL

ODUNSU

ÜRÜN YORUMLARI

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Diarossa M009 | Spicebomb ‘dan esinlenilmiş, 55ml EDP Erkek Parfüm” için yorum yapan ilk kişi siz olun