logo_siyah_sembol

349,95 

Sadece 2 adet kaldı

İkinci ürüne %40 İNDİRİM

PARFÜM DETAYLARI

Etkili erkekliğin kokusu tasarımında pudralı çiçeksi notalar baskın olmasıyla, erkeksi bir kimlik kazandırır. Bu eşsiz koku bileşimi parfümü taze çamaşır gibi temiz kokar. Bir süre sonra amber ve paçuli notaları ile her şey hoş bir tatlılığa dönüşür ve size gün boyu harika bir hava katar.  Parfümün açılış ve orta notalarında çiçeksi aromalar yoğundur. Kapanışı yapan ve aslında kalıcılığı sağlayan dip notalar gürme tarzındadır. 

Fark edilirlik anlamında ilk başta dışarıya karşı yoğundur. Devamında sakin bir şekilde tene uyum sağlar ve ten kokusu gibi hissedilir.  Kullanım olarak, klasik sonbahar – kış aylarında ve akşamları tercih edilen parfüm davetler, organizasyonlar ve gece eğlenceleri için mükemmel bir seçimdir.

portakal çiçeği
ÜST NOTA

NEROLİ

Neroli, portakal çiçeğinden hazırlanan esansiyel bir yağdır. Narenciye hissi veren parlak ve canlandırıcı üst notalardandır. Bu aroma sizi sanki bir İtalyan kırsalındaymış gibi hissettirir.

Kehribar
ORTA NOTA

KEHRİBAR

Kehribar, Ağacın göz yaşları olarak tabir edilen, tropik ormanlarda milyonlarca yıl önce yaşamış ağaçların salgıladığı reçinenin fosilleşmiş halidir. Parfüm sektörünün vazgeçilmezi ve asla modası geçmeyen notasıdır.

Paçuli
ALT NOTA

PAÇULİ

Paçuli, kokusu itibariyle tipik bir odunsu, tatlı ve misk kokuların karışımı olarak tanımlanır. Güçlü, hafif tatlı ve baharatlı tarzdadır. Islak bir toprak kokusuna benzer ve sarhoş edici bir koku olarak bilinir.

Baharatlı

TATLI

FRESH

ORYANTAL

ODUNSU

ÜRÜN YORUMLARI

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Diarossa M013 | L Homme ‘dan esinlenilmiş, 55ml EDP Erkek Parfüm” için yorum yapan ilk kişi siz olun